Wyścigowe Samochodowe Mistrzostwa Polski 1984

Sezon 1984 Mistrzostw Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski
Inauguracja 1 maja
Zakończenie 7 października
Liczba wyścigów 5
Kierowcy Jacek Chojnacki
Dariusz Kinderman
Wojciech Cołoszyński
Wacław Janowski
Edward Kinderman
Jerzy Mazur
Jerzy Krotoski
Zespoły Automobilklub Wielkopolski
Poprzedni sezonNastępny sezon

Sezon 1984 był dwudziestym ósmym sezonem Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski[1].

Sezon liczył pięć eliminacji, rozgrywane w Poznaniu (dwa razy), Kielcach (dwa razy) i Toruniu. Punkty przyznawano według klucza 50-46-43-41-40-39-38-37-36-35 etc., przy czym zawodnikom do klasyfikacji zaliczano najlepsze cztery wyniki[2].

Kategorie

Samochody były podzielone na następujące grupy według regulaminu FIA:

  • Grupa N – samochody turystyczne, których produkcja w ciągu 12 miesięcy przekraczała pięć tysięcy egzemplarzy. Modyfikowanie tych samochodów pod kątem poprawy osiągów było niemal całkowicie zabronione;
  • Grupa A – samochody turystyczne, których produkcja w ciągu 12 miesięcy przekraczała pięć tysięcy egzemplarzy. Dozwolony był duży zakres przeróbek pod kątem poprawy osiągów;
  • Grupa B – samochody GT, których produkcja w ciągu 12 miesięcy przekraczała dwieście egzemplarzy. Dozwolony był duży zakres przeróbek pod kątem poprawy osiągów;
  • Grupa C – samochody sportowe o dwudrzwiowych nadwoziach z silnikami pochodzącymi z pojazdów homologowanych w grupie A lub B;
  • Grupa E – samochody wyścigowe formuły wolnej oraz formuł narodowych (Formuła Easter i Formuła Polonia).

Samochody były dodatkowo podzielone na następujące klasy:

  • Klasa 1 – wyłącznie samochody Polski Fiat 126p grupy N;
  • Klasa 2 – wyłącznie samochody Polski Fiat 126p grupy A;
  • Klasa 3 – gr. A, poj. do 700 cm³;
  • Klasa 4 – samochody Polski Fiat 125p i Polonez 1500 grupy A oraz samochody grupy A o poj. do 1300 cm³ wyprodukowane w krajach socjalistycznych;
  • Klasa 5 – gr. A, B i C, poj. do 2500 cm³ oraz prototypy krajowe, poj. do 2000 cm³;
  • Klasa 6 – Formuła Easter;
  • Klasa 7 – Formuła Polonia (napędzane silnikami Polskiego Fiata 125p 1,3);
  • Klasa 8 – samochody Polski Fiat 125p 1500, FSO 1500.

Zwycięzcy

Data Tor Klasa Zwycięzca (kierowcy) Samochód Zwycięzca (zespoły)
30 kwietnia–1 maja Poznań[3] klasa 1 Zbyszko Gaik Polski Fiat 126p Automobilklub Wielkopolski
klasa 2 Jerzy Wierzbołowski Polski Fiat 126p Automobilklub Dolnośląski
klasa 3 Włodzimierz Krukowski Polski Fiat 126p Automobilklub Świętokrzyski
klasa 4+8 Andrzej Mielcarek Zastava 1300 Automobilklub Wielkopolski
klasa 5 Maciej Bogusławski MB-03 Autoklub Rzemieślnik Warszawa
klasa 6 Jacek Szmidt MTX 1-06 Automobilklub Toruński
klasa 7 Piotr Zaleski Promot 82 Automobilklub Wielkopolski
26–27 maja Kielce[4] klasa 1 Jacek Chojnacki Polski Fiat 126p Automobilklub Warszawski
klasa 2 Dariusz Kinderman Polski Fiat 126p Automobilklub Śląski
klasa 3 Andrzej Godula Trabant Automobilklub Krakowski
klasa 4+8 Wacław Janowski Zastava 1300 Automobilklub Dolnośląski
klasa 5 Maciej Bogusławski MB-03 Autoklub Rzemieślnik Warszawa
klasa 6 Jerzy Mazur MTX 1-06 Automobilklub Dolnośląski
klasa 7 Jerzy Krotoski Promot 82 Automobilklub Wielkopolski
1–2 września Toruń[5] klasa 1 Jacek Chojnacki Polski Fiat 126p Automobilklub Warszawski
klasa 2 Dariusz Kinderman Polski Fiat 126p Automobilklub Śląski
klasa 3 Adam Sowa Polski Fiat 126p Autoklub Rzemieślnik Warszawa
klasa 4+8 Wacław Janowski Zastava 1300 Automobilklub Dolnośląski
klasa 5 Adam Polak Polski Fiat 125p 1500 Automobilklub Warszawski
klasa 6 Jerzy Mazur MTX 1-06 Automobilklub Dolnośląski
klasa 7 Jerzy Krotoski Promot 82 Automobilklub Wielkopolski
8–9 września Kielce[6] klasa 1 Jacek Chojnacki Polski Fiat 126p Automobilklub Warszawski
klasa 2 Dariusz Kinderman Polski Fiat 126p Automobilklub Śląski
klasa 3 Tomasz Barański Polski Fiat 126p Automobilklub Łódzki
klasa 4+8 Wacław Janowski Zastava 1300 Automobilklub Dolnośląski
klasa 5 Bogdan Wozowicz Ford Escort 2000 KS Maraton Warszawa
klasa 6 Jerzy Mazur MTX 1-06 Automobilklub Dolnośląski
klasa 7 Mariusz Podkalicki Promot 76 Automobilklub Szczeciński
6–7 października Poznań[7] klasa 1 Jacek Chojnacki Polski Fiat 126p Automobilklub Warszawski
klasa 2 Wojciech Smorawiński Polski Fiat 126p Automobilklub Wielkopolski
klasa 3 Włodzimierz Krukowski Polski Fiat 126p Automobilklub Świętokrzyski
klasa 4+8 Adam Polak Polski Fiat 125p 1500 Automobilklub Warszawski
klasa 5 Marian Bublewicz[a] Polonez 2500 OKS Stomil Olsztyn
klasa 6 Stefan Banaszak Promot 83 Automobilklub Szczeciński
klasa 7 Mariusz Podkalicki Promot 76 Automobilklub Szczeciński
  1. Zwycięzcą w klasyfikacji Mistrzostw Polski został Jerzy Dyszy (Łada).

Mistrzowie

Klasa Kierowca Samochód Zespół
klasa 1 Jacek Chojnacki Polski Fiat 126p Automobilklub Warszawski
klasa 2 Dariusz Kinderman Polski Fiat 126p Automobilklub Śląski
klasa 3 Wojciech Cołoszyński Polski Fiat 126p Automobilklub Warszawski
klasa 4+8 Wacław Janowski Zastava 1300 Automobilklub Dolnośląski
klasa 5 Edward Kinderman Polonez Prototyp 1800 Automobilklub Śląski
klasa 6 Jerzy Mazur MTX 1-06 Automobilklub Dolnośląski
klasa 7 Jerzy Krotoski Promot 82 Automobilklub Wielkopolski
  1. AutoSport Retro (pol.). W: scr.civ.pl [on-line]. [dostęp 2014-09-07].
  2. Wyścigowe Samochodowe Mistrzostwa Polski 1984 (pol.). W: scr.civ.pl [on-line]. [dostęp 2014-09-07].
  3. 30.04-1.05.1984 Poznań - 1 eliminacja WSMP (pol.). W: scr.civ.pl [on-line]. [dostęp 2014-09-07].
  4. 26-27.05.1984 Kielce - 2 eliminacja WSMP (pol.). W: scr.civ.pl [on-line]. [dostęp 2014-09-07].
  5. 1-2.09.1984 Toruń - 3 eliminacja WSMP (pol.). W: scr.civ.pl [on-line]. [dostęp 2014-09-07].
  6. 8-9.09.1984 Kielce - 4 eliminacja WSMP (pol.). W: scr.civ.pl [on-line]. [dostęp 2014-09-07].
  7. 24-25.09.1983 Kielce - 5 eliminacja WSMP (pol.). W: scr.civ.pl [on-line]. [dostęp 2014-09-07].

Szablon:Sezony WSMP